Förskolans öppettider är kl. 6:30 – 18:00 Måndag – Fredag.

Välkomna att kontakta oss om ni har frågor.

Maria Arcombe – Rektor  telefon: 0707-884201

e-post: maria@asklundamontessori.se

Eva Kellheim – Biträdande rektor  telefon: 0736-003483

e-post: eva.k@asklundamontessori.se

Susanna Rasmussen – Administratör  telefon: 0736-123883

e-post: susanna@asklundamontessori.se

Kontoret är bemannat:

Måndag – Torsdag kl. 8.00 – 16.00.
Fredag kl. 8.00 – 13.00

Asklunda Montessoriförskola
Norra Leden 1
235 37 Vellinge

Våra avdelningar: 

Asken – telefon: 0709-66 09 67         e-post: asken@asklundamontessori.se

Björken – telefon: 0709-66 77 71         e-post: bjorken@asklundamontessori.se

Eken – telefon: 0709-66 41 16         e-post: eken@asklundamontessori.se

Granen – telefon: 0709-66 08 95         e-post: granen@asklundamontessori.se